Повна шафа мудрих книг

«Хто не хоче, той шукає причини.

Хто хоче, шукає можливості –

фраза мого Батька, головна

фраза у моєму вихованні»

Є. Черняк

 У відділі документів з економічних, технічних та природничих наук з 13 по 27 березня відкрита для перегляду користувачів книжково-ілюстративна викладка-акцент «Власний бізнес: будьте ковалем свого успіху», на якій представлено 50 значимих тематичних  друкованих документів з фонду відділу: навчальні посібники, підручники, монографії, аналітичні, науково-популярні, мемуарні та довідкові видання.

Мета викладки – сконцентрувати увагу користувачів на конкретних знаннях, які допоможуть розкрити Вашу  підприємницьку ідею, активізувати її, позбавитися зайвих страхів непередбачуваного майбутнього, надихнути і мотивувати. Одночасно дізнаєтеся секретів успішної економіки, особливості бізнесу у ХХІ столітті, здобудете інформацію, що може привести вашу бізнес-справу до власного успіху. Вивчаючи і аналізуючи досвід інших успішних підприємців, Ви будете творцем кращого життя.

Пропонуємо shortlist тематичних видань для підприємців-початківців:

  1. Аксельрод А. Вінстон Черчилль, GEO. 25 уроків лідерства для бізнесу / Алан Аксельрод ; пер. з англ. Є. Мирошниченко. – Київ, 2020. – 304 с.
  2. Ворона Т. Стартап на мільйон. Як українці заробляють статки на технологіях / Тімур Ворона. – Харків, 2018. – 224 с.
  3. Геращенко О. Економіка. Власний бізнес. Перший крок / Олексій Геращенко. – Харків, 2020. – 123 с.
  4. Криворучко С. В. Успіх в бізнесі. Від нуля до мільйонів / Сергій Криворучко. – К., 2018. – 464 с.
  5. Лібкін С. Бізнес по-одеськи. Як побудувати мережу, не втративши себе / Савва Лібкін у співавт. з Антоном Фрідляндом. – Київ, 2021. – 256 с. + 16 стор. кольор. вкладка.
  6. Підприємництво та організація власного бізнесу : навч. посіб. – Чернівці, 2022. – 580 с.
  7. Практичний посібник з організації та ведення бізнесу на сільських територіях / за ред. д.е.н., проф. Т. О. Зінчук. – Київ, 2018. – 357 с.
  8. Тимохова Г. Б. Інтелектуальний бізнес : навч. посіб. / Галина Тимохова, к.е.н., доцентка. – Київ, 2018. – 315 с.
  9. Тіль П. Від нуля – до одиниці. Нотатки про стартапи, або Як створити майбутнє / Пітер Тіль ; пер. з англ. Р. Обухіва – Київ, 2016. – 232 с.
  10. Черняк Е. Big money: принципы первых. Откровенно о бизнесе и жизни успешных предпринимателей / Евгений Черняк ; сост. текста Тимур Ворона. – Киев, 2020. – 256 с.

Запрошуємо всіх зацікавлених до перегляду у ВДЕТПН (ЧОУНБ ім. М. Івасюка, ІІІ поверх).


Мобільне меню