Полиця «Книжкового гурмана».

506642fc43ed555aab9f607883eaa88b1aaedb«Для України, яка зіштовхнулася з непримиримим

 ворогом української нації, до того ж сильним та

 зловісно  безпринципним, вихід один-єдиний

 – відважно взяти на себе функцію архітектора свого часу

 і прикласти для реалізації такого кроку всі можливі зусилля»

Володимир Горбулін

           Для широкого кола вдумливих книжкових гурманів відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує нові видання Героя України, віце-президента Національної академії наук України, доктора технічних наук, академіка НАН України Володимира Горбуліна, які  нещодавно поповнили книжковий фонд нашої книгозбірні.

      Академік Володимир Горбулін – рідкісне явище в державному менеджменті України. Протягом чверті століття він належить до категорії людей, яких в західному світі прийнято називати policymaker. Тому по праву рахується одним з безпосередніх «скульпторів» сучасного образу України і «творців» української політики.

1. Горбулин В. Как победить Россию в войне будущего / Владимир Горбулин. – Киев : Брайт Букс, 2020. – 256 с.

Академік Володимир Горбулін присвятив свою книгу стратегічній для України задачі вистояти в конфронтації з сильним противником – ядерною Росією – та успішно стримати її натиск. В книзі він дає рецепти відродження і росту оборонного потенціалу країни, створення і розвитку в Україні асиметричного арсеналу стримування любої потенційної агресії.  «Потенциал Украины позволяет выковать цепи сдерживания для самого рьяного агрессора. Просто нужно трудиться, не жалея сил. Как? Об этом я расскажу в данной книге».

2. Горбулин В. Мой путь в зазеркалье. Не только путевые заметки / Владимир Горбулин. – Киев : Брайт Букс, 2019. – 280 с.

Книга «Мой путь в зазеркалье» – це не тільки унікальні спогади про особливості його особистого спілкування з президентами України та цілого ряду держав. Автор розкриває нюанси підписання доленосних для України угод, відверто говорить про участь в міжнародній політиці не тільки офіційних осіб, але й тіньових персон; доступно пояснює те, що на багато років потому визначило вектори розвитку нашої країни.