«Подорож» – презентація творчих робіт художниці, дизайнерки, фотографа Наталії Таранухи

30 березня о 16.00 год. в книгозбірні відбудеться презентація творчих робіт художниці, дизайнерки, фотографа Наталії Таранухи «Подорож».

У своїй творчості мисткиня відображає внутрішній світ людини за допомогою асоціацій та персональних символів. Її роботи є в колекціях України, Ізраїлю, Великобританії та інших країн Европи. Студійкою «Арт-Музеуму» (керівник – заслужена художниця України Олена Михайленко) Наталія отримала почесну відзнаку на Міжнародній виставці сучасного мистецтва в Лондоні. Закінчила магістерський курс навчання та стажування з теорії та практики сучасного мистецтва в університеті мистецтв (м. Лондон, Великобританія), входить до складу мистецької організації «The Bermondsey Project», в рамках якої бере активну участь у проектах та виставках. З 2012 року – член Чернівецької обласної організації «Арт-НУВО».

В експозиції «Подорож» представлено понад 50 робіт різного періоду та технік виконання, які дають представлення про різнопланові  творчі здобутки авторки. Виокремлено декілька тематичних пріоритетів, зокрема літературні вподобання авторки, що втілені в живописі, графіці акварелі, рідне місто  з його  малими та великими архітектурними формами, любов до природи, що розквітає натюрмортами та пейзажами.  Щоденні творчі пошуки та власні експерименти з техніками виконання кольором   дають мистецьке наповнення новим ідеям, проектам та безмежним творчим задумам.

Зустріч матиме літературне та музичне наповнення!

Запрошуємо всіх охочих (ІІІ поверх, відділ мистецтв).

 

 


Мобільне меню