Плануємо пріоритети і формати роботи 2023 року

image00113 грудня на базі Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка відбувся семінар-практикум онлайн для працівників бібліотек територіальних громад області на тему «Плануємо пріоритети і формати роботи 2023 року».

На початку семінару головна методистка науково-методичного відділу  Алла ЛУПАН ознайомила учасників з інформацією  про проведення Міжнародного форуму «Роль бібліотек в інтеграції населення у мирне життя» (в межах проєкту «Бібліотека як безпечне місце»), який проходив за сприяння Goethe – Institut в Україні та ВГО «Українська бібліотечна асоціація». Учасники форуму з країн, які перебували у стані війни, поділилися досвідом роботи бібліотек у складних історичних умовах, наданням різноманітних послуг для мешканців, зібранням інформації від учасників та очевидців подій, відновлення втрачених та пошкоджених фондів тощо.

Продовжила захід заступниця директорки з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка Марія ДОВГАНЬ, яка акцентувала увагу на популяризації книг від УІК, підтримці проєкту Стратегії розвитку читання на 2021–2025 роки «Читання як життєва стратегія», бібліотечних акціях щодо поповнення фондів своїх бібліотек, а також закликала взяти активну участь у II Тижні Національного читання (12.12. – 19.12. 2022 р.)

Методичні рекомендації «План як основа всієї діяльності бібліотеки» надала головна методистка науково-методичного відділу  Алла ЛУПАН, яка зупинилася на основних розділах «Координаційного плану роботи бібліотек Чернівецької області на 2023 рік» та наголосила на знаменних датах та подіях наступаючого року.

Завідувачка науково-методичного відділу Тетяна МАКАРЕЙЧУК визначила основні підрозділи щорічного плану сільської бібліотеки, акцентувавши увагу на його конкретизації та оптимізації.

Презентацію «Онлайн послуги бібліотек під час війни» підготувала завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Галина ДОБРОВОЛЬСЬКА, в якій поділилася інформацією про онлайн-послуги Чернівецької ОУНБ ім. М. Івасюка, освітні платформи для користувачів бібліотек (Prometheus,  Helsi), додатки національної онлайн-платформи з цифрової грамотності  «Дія. Цифрова освіта» тощо.

На завершення між учасниками заходу відбулося онлайн-спілкування в режимі «питання-відповідь».

Модерувала захід Марія Довгань.

Технічне забезпечення – Галина Добровольська, Олександр Кицюк.

Фото – Марія Катюха.

Всього учасників – 52.

  • image001
  • image003
  • image007
  • image013
image0011 image0032 image0073 image0134
full screen slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню