Підведення підсумків Всеукраїнського літературного конкурсу «Незламні українці»

IMG_820822 квітня на базі обласної бібліотеки відбулось підведення підсумків Всеукраїнського літературного конкурсу «Незламні українці». Ініціатором та натхненником проведення виступила відома українська поетеса, журналістка, активна громадська діячка Леся Воронюк. Організатори – громадська організація «Твоя ініціатива» на чолі з Олександром Погодіним.

Як зазначила у вступному слові Л. Воронюк, на конкурс допускалися тільки світлі, сильні духом і словом вірші про незбориму українську націю; вірші, які окриляють, дають надію та силу для боротьби. На розгляд журі було подано близько ста поетичних творів з усіх куточків України. Олександр Погодін представив присутнім членів журі: Д. Лазуткіна, О. Ярмолу, О. Ткачука, О. Погодіна, Л. Воронюк  та розкрив основні критерії, за якими проходило оцінювання конкурсантів. 

Приз суддівських симпатій було вручено М. Трипільському з м. Дніпропетровськ. Третє місце отримала С. Костюк з Волині. Друге місце посіла А. Багряна з м. Києва. Переможницею конкурсу стала молода перспективна поетеса зі Львова Уляна Дудок, яка на завершення презентувала свою збірку поезій «Дім з верандою для мрій».

Поезія залишила незабутній слід в серцях студентів училища мистецтв ім. С. Воробкевича, працівників бібліотеки  та всіх шанувальників поетичного слова. Познайомитись з поетичними творами переможниці конкурсу можна в бібліотеці.

Бібліотекарі запропонували до уваги присутніх розгорнуту книжково-ілюстративну  експозицію «Незламні українці», з якою всі бажаючі мали змогу познайомитись після завершення заходу.

  • IMG_8163
  • IMG_8171
  • IMG_8162
  • IMG_8188
  • IMG_8208
IMG_81631 IMG_81712 IMG_81623 IMG_81884 IMG_82085
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0