Підведення підсумків роботи книгозбірні за 2015 рік

P20800169 лютого 2016 року в бібліотеці підвели підсумки роботи за 2015 рік. Очільники провідних структурних підрозділів бібліотеки в формі цікавих та змістовних презентацій розповіли про найбільші досягнення, які були в роботі, поділились своїми планами на 2016 рік та проблемами, з якими боротимуться в подальшій роботі.

На зборах обговорювались основні напрямки роботи таких структурних підрозділів бібліотеки: відділу каталогізування, відділу зберігання та реставрації бібліотечних фондів, відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів, відділу краєзнавства, відділу мистецтв, відділу документів з економічних, технічних та природничих наук,  науково-методичного відділу. Широко висвітлювались питання про створення нових та розширення уже існуючих баз даних, електронну розсилку інформації для віддалених користувачів, роботу з бібліотечним фондом, нові проекти, в яких працюватиме бібліотека у 2016 році, впровадження нових форм і методів бібліотечного обслуговування, промоцію читання, рекламу бібліотечних фондів у соціальних мережах та ін.

Головний бухгалтер Костенюк Л. В. прозвітувала перед колективом про фінансовий стан книгозбірні. Заступник директора з питань внутрішньої роботи Баннікова О. В. доповіла про пророблену внутрішню роботу бібліотеки. В своїй презентації розкрила загальний портрет бібліотеки: її імідж, корпоративний стиль, проекти, акції та конкурси, клуби за інтересами та ін. Також окреслила найважливіші напрямки роботи у 2016 році та проаналізувала проблеми та шляхи їх вирішення. Т. в. о. директора Довгань М. М. у своїй доповіді акцентувала увагу на міжнародній, проектній та грантовій діяльності книгозбірні. Розкрила основні аспекти видавничої та науково-методичної роботи, розповіла про напрямки роботи з розширення партнерства та залучення органів місцевої влади до співпраці.

На завершення зустрічі перед бібліотекарями виступила заступник начальника управління культури обласної державної адміністрації  Шарагова Т. М., яка зазначила, що готова підписатися під кожним словом, яке було сказано працівниками книгозбірні. Підтвердила, що колектив бібліотеки працює потужно, фахово та професійно. Бібліотеки області на чолі з ЧОУНБ ім. М. Івасюка стають дедалі сучаснішими та креативнішими. Пообіцяла, що бібліотеки не залишаться без фінансової підтримки на поповнення фондів та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю. 

  • P2080006
  • P2080016
P20800061 P20800162
Slider Plugin by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню