Персональна виставка буковинської художниці Юлії Яковлевої «Чернівці – то любов!»

22 травня 2023 року о 16.00 презентуємо персональну виставку буковинської художниці Юлії Яковлевої «Чернівці – то любов!».

Юлія Яковлева – учасниця численних обласних, всеукраїнських, міжнародних виставок та всеукраїнських конкурсів. Після закінчення навчання знайшла себе у графіці. Активно опановує техніку акварелі у творчій діяльності. Мала вже чотири персональних виставки в Чернівцях. Відзначена дипломами за І місце та участь у П’ятому Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Мій світ мистецтво» у номінації «Графіка» (м. Луцьк), у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Кольорові мрії» у номінації «Графіка» (м. Тернопіль), у 7-му Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Золотава осінь» у номінації «Графіка» (м. Тернопіль). Володарка Гран-Прі від Національної спілки художників України за участь у Другому Міжнародному двотуровому художньому конкурсі «Акварель» за творчу роботу «Руїни».

Виставка експонує 17 робіт 2021–2023 рр., присвячених рідному місту, та відображають унікальність архітектурних ансамблів старого міста.

Презентація відбудеться за адресою: вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІ поверх).


Comments are closed.