Перше засідання клубу ”ЕКО”

IMG_822728 квітня 2015 року  при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розпочав свою роботу Клуб  ”ЕКО”.

У першому організаційному засіданні взяли участь: О. В. Баннікова, заступник директора з внутрішньої бібліотечної роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка, Я. Ю. Тевтуль, голова обласної екологічної організації ”Аква-Бук”,  О. М. Скобієва, Міжнародний рух ”Екокультура”, Г. Матвіїшин, представник громадської організації ”Бойківщина”. 

Мета клубу: формування іміджу бібліотеки як екологічно свідомого закладу Буковини; популяризація фондів книгозбірні з екології, туризму, краєзнавства; екологічна просвіта та формування екокультури серед різних верств населення; надання студентам можливості набути професійного досвіду  природоохоронної  діяльності.

Девіз Клубу – Екологічний Компроміс Обов’язковий!

Ми пропонуємо об’єднатись для забезпечення змістовного корисного дозвілля еколого-туристичного напрямку через участь в різноманітних масових заходах.

Кожен з учасників підтримав думку про те, що така спільна діяльність Чернівецької громади потрібна людям і природі, самому життю, нинішньому і майбутньому  поколінням.

Наприкінці засідання присутні посмакували чаєм з екологічно чистих карпатських трав.     

Ми відкриті для всіх. Проводьте свій час у нашому Клубі з користю для себе й довкілля! Слідкуйте за нашими акціями і долучайтеся до нас!

 Контактний телефон: 52-50-48.

Очільник ЕКО-клубу  головний бібліотекар ВДЕТП Тетяна Місько.

  • IMG_8227
  • IMG_8233
  • IMG_8241
  • IMG_8234
IMG_82271 IMG_82332 IMG_82413 IMG_82344
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню