Перформанс «І оживе добра слава, Слава України…»

image0017 березня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться перформанс «І оживе добра слава, Слава України…», присвячений 209-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.

Життя і творчість Тараса Шевченка –  генія людства, завжди надихали митців на зображення його особистості, відтворення духу його діяльності у всіх видах літератури,  культури і  мистецтва. Притаманне це й елітарному жанру графіки – книжковому знаку – екслібрису (в перекладі з латинської – «з книг»), який ставлять власники бібліотек на томи своїх приватних бібліотек.

Улюбленим образом бібліофілів та художників-екслібристів є Тарас Шевченко. Про це свідчить і унікальна  приватна  колекція чернівецького  краєзнавця Юрія Миська «Шевченкіана в екслібрисі», яка буде представлена користувачам нашої книгозбірні. У кожному екслібрисі – неповторність манери і техніки його виконання.

Також гостям перформансу випаде чудова нагода ознайомитися з іншою значимою колекцією Юрія Миська – друкованих раритетів  Шевченкіани, виданих на теренах Буковини і та за кордоном.

Любителям  театрального мистецтва  представиться гарна можливість почути голос незабутнього геніального українського актора  Богдана Ступки, у виконанні якого з вінілових платівок будуть звучати поезії Тараса Шевченка. А ще – бути учасниками театралізованого дійства, присвяченого незабутньому Кобзарю. Вшануймо гідно  нашого Пророка!

Початок о 14.00.

Наша адреса: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Comments are closed.