Пересувна книжкова виставка «Фермерське господарство: скарбничка порад і пропозицій»

IMG_583620 листопада 2014 року у Заставнівській ЦРБ  представлена пересувна книжкова виставка «Фермерське господарство: скарбничка порад і пропозицій» із фондів  Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка, яку презентувала  головний бібліотекар відділу документів з економічних, технічних та природничих наук Місько Тетяна Іванівна.

 До уваги користувачів запропоновані науково-популярні та енциклопедичні видання, навчальні посібники, довідники, журнальні матеріали з різних галузей агропромислового розвитку, які будуть цікавими для сільгоспвиробників, фермерів, садівників Заставнівщини.

 Тетяна Іванівна розповіла про інформаційні ресурси відділу документів з економічних, технічних та природничих наук ЧОУНБ ім. М. Івасюка, розкрила  книжковий фонд з усіх галузей агропромислового комплексу. І, зокрема, зауважила, що бібліотека – це територія спілкування та інформаційної культури для агровиробників області, району, міста, села. Читацькі запити даної категорії користувачів наразі є актуальними, і саме допомога бібліотеки в цьому аспекті дуже важлива.

На заході був присутній начальник агропромислового комплексу Заставнівської РДА Шевчук Василь Григорович, який розповів про  цьогорічні досягнення району в агропромисловому виробництві та значимість тісної співпраці з бібліотекою.

 Виставка діятиме з 20 листопада  до 20 грудня 2014 року у Заставнівській ЦРБ.

  • IMG_5836
  • IMG_5833
IMG_58361 IMG_58332
jQuery Video Gallery by WOWSlider.com v5.0


Мобільне меню