Перегляд фільму «Поль Гоген. Генії і злодії»

gogen5 червня  цього  року виповнилося 170 років з дня народження французького  художника, графіка, гравера, скульптора, майстра кераміки, найбільшого представника постімпресіонізму Поля Гогена.

Поль Гоген  живописом почав займатись як любитель у дорослому віці. Захоплювався творчістю  імпресіоністів, відвідував їх виставки та колекціонував їх роботи. Тому ранній період його творчості пов’язаний з імпресіонізмом та відображає загальні характеристики – емоційну насиченість кольору, площинність і статичність композиції, органічний сплав декоративного і монументального початку, новизну і значущість образів.  Все це, характерне  для творів Поля Гогена,  стимулювало творчі пошуки живописців початку XX ст.

З нагоди 170-річчя  художника  у відділі мистецтв відбувся перегляд- обговорення фільму «Поль Гоген. Генії і злодії» про життя та творчість видатного художника.

Після перегляду всі присутні висловлювали власні думки  про непростий вибір митця, про вплив його життєвих переконань на розвиток власних творчих амбіцій, про роль середовища на формування світогляду та творчого бачення живописця.

 

  • 7Sw2afOme68
  • r7zgA3ilMBM
  • TggiIUwRCR4
7Sw2afOme681 r7zgA3ilMBM2 TggiIUwRCR43
image carousel by WOWSlider.com v6.1