Перегляд фільму до Дня збройних сил України та Міжнародного дня волонтера

peace6 грудня до Дня збройних сил України та Міжнародного дня волонтера кіноклуб Docudays UA при Чернівецькій ОУНБ ім. Михайла Івасюка організував перегляд фільму українського режисера Сергія Лисенка  «Мир» (2015, Україна). «Мир» – це документальна розповідь про те, як українець Мирослав Гай виборював гідність на Майдані, потім був на війні, а згодом став волонтером. До перегляду були запрошені студенти та викладачі Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ. В якості експертів виступили головна юристка Чернівецького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Савіцька та волонтерка згаданого центру Крістіна Петреску.

Юлія Савіцька надала інформацію про безоплатну правову  допомогу в цілому та розповіла про роботу Чернівецького місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги, про проблеми, з якими можна звертатися. Крім того, своїм досвідом волонтерської діяльності в Місцевому центрі БПД поділилась Крістіна Петреску.

Модераторка засідання Ольга Нагаєва зауважила, що ветерани та учасники бойових дій – у трійці категорій, які найчастіше потребують правової допомоги. Організатори також розповіли, яким чином регулюється правовий статус ветеранів війни та членів їх сімей, якою нормативною базою регулюється волонтерство в Україні.

Фільм «Мир» викликав тільки позитивні емоції, сколихнувши патріотичні почуття у глядачів та гордість за своїх героїв.

  • DSC_0093
  • DSC_0103
  • DSC_0105
  • DSC_0116
  • DSC_0121
  • DSC_0126
DSC_00931 DSC_01032 DSC_01053 DSC_01164 DSC_01215 DSC_01266
jquery slideshow by WOWSlider.com v6.1