Перегляд документального фільму «Жіночі обличчя революції»

dfГерої Небесної Сотні назавжди змінили Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух. Саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг – віддав найцінніше – своє життя заради нової України.

Ніхто не в праві забути морозні дні 2013–2014 років, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

17 лютого, з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні, в книгозбірні відбувся перегляд документального фільму «Жіночі обличчя революції» виробництва телеканалу «1+1». Кінострічка режисера Наталії П’ятигіної відтворює долі жінок на тлі Революції Гідності. До документального фільму ввійшли історії 5 українок, не знайомих між собою, проте їх об’єднує одне – Євромайдан.

В анонсі фільму сказано: «Дружина, яка стояла на лінії вогню пліч-о-пліч зі своїм чоловіком. Дівчина, яка закохалася в простого хлопця, а втратила героя. Жінка, яка перетворилася на воїна. Мати, яка опинилася зі своїм сином по різні боки барикад. Та мати, яка виховувала свідомого сина, а виховала героя. Героя «Небесної сотні»… Кожна із них зазирнула в очі смерті, але знайшла в собі сили, щоб жити далі. Майдан змінив їхні життя назавжди».

Хронікальні кадри фільму про події на Майдані не залишили байдужими  жодного із глядачів.

 

  • DSC_0119
  • DSC_0127
  • DSC_0129
DSC_01191 DSC_01272 DSC_01293
bootstrap slider by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню