«Оцифрована історія»

thumbnail-tw-20190619101151-812913 грудня  о 16.00 год. в  Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені М.Івасюка (вул. О. Кобилянської, 47) відбудеться прес-конференція з нагоди старту проєкту «Оцифрована історія».

Проєкт «Оцифрована історія» започатковано у грудні 2021 року завдяки небайдужості та спільним зусиллям громадської організації «Товариство «Український Народний Дім в Чернівцях» й Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Івасюка.

Поштовхом до співпраці стало бажання зробити доступними малознані й рідкісні, а часом й унікальні видання та манускрипти, котрі дозволять небайдужим людям пролити більше світла на розвиток української справи як власне в Україні, так і поза її межами.

Проєкт «Оцифрована історія» має на меті популяризувати для сучасників та зберегти для прийдешніх поколінь ті видання, котрі незаслужено забуті й зазвичай припадають пилом у сховищах бібліотек й музеїв, в книгозбірнях громадських організацій, а також в приватних колекціях.


Мобільне меню