Онлайн-зустріч з Галиною Тарасюк

1 серпня в межах письменницько-бібліотечного марафону в Чернівецькій обласній бібліотеці імені Михайла Івасюка відбулась онлайн-зустріч з поеткою, прозаїком, критиком, публіцисткою, перекладачкою, добрим другом бібліотеки Галиною Тарасюк.

Відеомиттєвості онлайн-зустрічі з письменницею дали змогу почути з вуст авторки поезії, які увійшли в нову поетичну збірку «Відлуння війни і миру в небі й на землі» (Харків, 2023).  До книги увійшли твори, написані письменницею під час російсько-української війни, які пронизані болем, гнівом, роздумами про долю рідної землі, її героїчне минуле, щирою вірою у перемогу нашого народу.

На захід завітали письменник, голова Чернівецької обласної організації НСПУ Василь Джуран, поети Віталій Демченко і Василь Васкан.

Довідка: Галина Тарасюк – 32 поетичні, прозові і публіцистичні книги, серед яких відомі «Жіночі романи», «Смерть – сестра моєї самотності», «Між пеклом і раєм», «Зоре моя вечірняя, або Пророк і Марія», «Храм на болоті», «Янгол з України», «Ковчег для метеликів», «Смерековий міст», «Множина», «Горельєфи», «Жайворове поле», «Світло джерела» та ін. Поетичні і прозові твори письменниці відзначені престижними літературними преміями, перекладені 14 іноземними мовами, виходили друком в Австрії, Азербайджані, Білорусі, Естонії, Італії, США, Латвії, Литві, Молдові, Румунії, росії…

Галина Тарасюк – кавалер Ордена княгині Ольги III ст., заслужена працівниця культури України.

  • DSC_0046
  • DSC_0049
  • Галина Тарасюк (1)
  • DSC_0060
DSC_00461 DSC_00492 Галина Тарасюк (1)3 DSC_00604
image carousel by WOWSlider.com v6.1

Технічне забезпечення – Галина Добровольська


Мобільне меню