Онлайн-зустріч представників Мережі ЦЄІ України «Євробібліомайданчик бібліотеки у системі забезпечення євроінтеграційних процесів України»

DSC_019312 травня на базі РТЦ обласної книгозбірні з нагоди відзначення Дня Європи в Україні відбулася онлайн-зустріч представників Мережі ЦЄІ ОУНБ України на тему: «Євробібліомайданчик бібліотеки у системі забезпечення євроінтеграційних процесів України». На заході висвітлювалися досвіди роботи ЦЄІ, обговорювалося питання розширення та актуалізації діяльності центрів, співпраця в умовах війни, проєктна діяльність.

Заступниця директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка, керівниця ЦЄІ «Буковина – Європа» Марія Довгань поділилася досвідом роботи Центру з часу його відкриття, зокрема надання інформації про країни ЄС, допомогу в отриманні освіти за кордоном, співпрацю з громадськими організаціями, євроклубами та міжнародне співробітництво.

Модератор та організатор заходу – керівник ЦЄІ Хмельницької ОУНБ.

Технічне забезпечення – завідувач інтернет-центру відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Олександр Кицюк.

Всього долучилося 64 учасники.


Мобільне меню