Онлайн-спілкування “ЧИТАЙ УКРАЇНСЬКЕ!”

DSC_000511 червня в регіональному тренінговому центрі відбулося чергове онлайн-спілкування між старшокласниками Чернівецького ліцею № 1 та працівниками філії обслуговування юнацтва і відділу абонементу Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка. Цього разу зустріч була присвячена розмові про українську книгу.

Захід розпочала бібліотекар читальної зали ФОЮ Валентина Кухлій. Вона запропонувала увазі ліцеїстам презентацію “Перлини української класики” (за програмою літнього читання для учнів 9 класу).

Продовжила спілкування завідувачка відділу абонемента ФОЮ, Ірина Хліповська, презентацією “Літо з книгою”, яка присвячена сучасній українській літературі.

Завідувачка відділу абонемента ЧОУНБ ім. М.Івасюка, Ірина Щудло, за допомогою відеоролика, яки присвячений ювілею Тамари Севернюк, розповіла про творчість видатної буковинської поетеси.

Приємним сюрпризом для старшокласників став перегляд буктрейлерів за творами Миколи Гоголя “Тарас Бульба” і “Вій”.

Завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів, Галина Добровольська, розповіла учням про інформаційні ресурси бібліотеки та запропонувала поділитися своїми враженнями від читання української книги.

Ліцеїсти висловили зацікавленість до творчості Макса Кідрука.

Технічну підтримку онлайн-конференції здійснював Олександр Кицюк, завідувач сектору інтернет-центру ЧОУНБ ім. М.Івасюка.

Щиро вдячні ГО «Український Народний Дім у Чернівцях» за надання  допомоги у проведенні конференції на платформі ZOOM та за активну участь у спілкуванні Ганні Букатчук, вчительці української мови та літератури.

 

  • DSC_0003
  • DSC_0004
  • Буфер обмена01
  • Буфер обмена02
  • Буфер обмена03
DSC_00031 DSC_00042 Буфер обмена013 Буфер обмена024 Буфер обмена035
carousel bootstrap by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню