Онлайн-презентація книги Вацлава Сміла «Енергія та історія цивілізації»

Відділ документів з економічних, технічних та природничих наук презентує «Рейтингову книгу: FORBES рекомендує» – «Енергія та історія цивілізації» Вацлава Сміла –  чешсько-канадського дослідника та аналітика, науковця світового рівня, члена канадської Академії Наук, енциклопедиста, письменника, що належить до 100 найвпливовіших мислителів планети.

image001«Бажаєш отримати – готуйся віддавати.

У цьому плані енергія – єдина універсальна  валюта»

В. Сміл

image003Сміл В. Енергія та історія цивілізації / Вацлав Сміл ;  [пер. з англ. Катерини  Диси]. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб сімейного дозвілля»,  2020. – 400 с.

 «Сміл пояснює, як інновації людей з перетворення енергії на тепло, світло та рух стали рушійною силою культурного й економічного прогресу за останні 10000 років. Так, наша історія – це історія королів та ігор престолів. Але Сміл доводить, що більшою мірою це історія енергетичних інновацій», – Білл Ґейтс.

У цій монументальній книзі Вацлав Сміл дає вичерпний виклад того, як енергія сформувала суспільство, від сільськогосподарських кормових суспільств до сьогоднішньої цивілізації, що керується викопним паливом.

Автор описує енергетичні епохи людства панорамно та міждисциплінарно, пропонуючи читачам магістерський огляд. В цю книгу він включив величезну кількість матеріалу, що відображає драматичні зміни в енергетичних дослідженнях за останні два десятиліття та власні дослідження.

Представлена книга зберігається в бібліотечному фонді ЧОУНБ ім.
М. Івасюка і є доступною широкому загалу користувачів (з  дотриманням  усіх вимог щодо убезпечення читачів на період карантину).


Comments are closed.