Онлайн-презентація біобібліографічного довідника «Видатні діячі культури та мистецтв Буковини» (Вип. 3)

vdk9 листопада в Україні своє професійне свято відзначають  працівники культури та майстри народного мистецтва.

Відзначення Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості. Протягом століть саме завдяки культурі наш народ зберіг свою духовність та самобутність.

Багата талантами наша буковинська земля. Завдяки справжнім подвижникам своєї справи, культура Буковини, як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається та збагачується новими іменами, які внесли вагомий вклад  у  розвиток національної культури.

З нагоди професійного свята пропонуємо онлайн-презентацію  біобібліографічного довідника «Видатні діячі культури та мистецтв Буковини» (Вип. 3), підготовленого працівниками обласної книгозбірні в рамках проєкту, який впроваджується з 2010 року (Вип. 1, Чернівці, 2010; Вип. 2, Чернівці, 2012). Видання містить біографічні відомості та літературу про видатних діячів культури та мистецтв Буковини, відзначених почесними державними нагородами впродовж 2012–2019 років, та тих, які не ввійшли до попередніх двох випусків.

Книга побачила світ у видавничому домі «Букрек» в рамках обласної програми підтримки книговидання за сприяння Чернівецької обласної державної адміністрації. (З повнотекстовим варіантом книги можна ознайомитися, перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1evsnUdDMsYv-UbxeZWkkP9Bgs9e3zYd7/view).