Онлайн-майстерня фахівця «Облік та інвентаризація фондів в бібліотеках територіальних громад»

13 серпня  на базі РТЦ обласної книгозбірні відбулася онлайн-майстерня фахівця для працівників бібліотек територіальних громад області на тему: «Облік та інвентаризація  фондів в бібліотеках територіальних громад».

Основою роботи будь-якої бібліотеки є її фонд, від складу якого залежить успіх роботи книгозбірні в цілому, виконання завдань, що стоять перед нею. Адже саме фонд визначає зміст, повноту та якість задоволення і розвитку інформаційних потреб користувачів. Чим краще сформовано фонд, тим якісніше бібліотека може задовольнити запити користувачів.

Про важливість формування якісного бібліотечного фонду, шляхи поповнення та проблеми комплектування  розповіла заступниця директора з питань наукової роботи Марія Довгань.

Систему обліку бібліотечних фондів у сучасних умовах, яка забезпечує контроль за зберіганням, наявністю та рухом документів, сприяє оптимальному формуванню і використанню бібліотечного фонду, висвітлила головна методистка НМВ Алла Лупан в консультативній слайд-презентації.

Методичні рекомендації «Інвентаризація або переоблік: проблемні реалії книгозбірень» надала завідувачка НМВ Тетяна Макарейчук,

Про обробку і систематизацію бібліотечних фондів, організацію каталогів проінформувала завідувачка відділу каталогізування Раїса Повержук.

Під час фахового спілкування бібліотекарів територіальних громад найбільше цікавили проблеми списання російськомовної літератури, облік єдиного фонду публічної бібліотеки ТГ, алгоритм інвентаризації тощо.

Модераторка онлайн-майстерні – Марія Довгань.

Технічне забезпечення – Галина Добровольська.

Фото – Віктор Безпальченко

До заходу долучилося 56 учасників.

  • DSC_0298
  • DSC_0299
  • DSC_0306
  • DSC_0311
DSC_02981 DSC_02992 DSC_03063 DSC_03114
css3 slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню