Онлайн-коучинг «Професійна компетенція бібліотекаря: установка на успіх»

kouch12 жовтня на базі РТЦ відбувся методичний онлайн-коучинг для бібліотекарів публічних територіальних громад області на тему: «Професійна компетенція бібліотекаря: установка на успіх».

На сьогодні престиж будь-якої професії залежить від рівня фахової майстерності її працівників. Сучасний бібліотекар повинен постійно навчатися, займатися самоосвітою, розвиватися та вдосконалюватися.

Про інноваційні практики професійного зростання бібліотечних працівників у фахових рекомендаціях говорила Марія Довгань,  заступниця директора з питань наукової роботи обласної книгозбірні.

Моніторинг кількісного складу, неповної зайнятості, скорочення бібліотечних працівників територіальних громад області здійснила  Тетяна Макарейчук, завідувачка науково-методичного відділу.

Презентаційний огляд для підвищення професійних компетенцій, у тому числі, цифрових, підготувала Марія Катюха, методистка бібліотеки.

Презентацію «Виклики сьогодення: перезавантаження» (особисті  враження з IV Літньої школи молодих бібліотекарів) представила Вікторія Хома, бібліотекарка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів.

На завершення відбулося активне онлайн-спілкування, під час якого обговорювалися проблеми, які турбують бібліотекарів, на які спільно шукали відповіді учасники, були озвучені  фахові напрацювання з досвіду роботи, надані практичні рекомендації для підвищення професійного рівня персоналу.

Технічну підтримку забезпечила завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів  ЧОУНБ ім. М. Івасюка Галина Добровольська.

Модераторка заходу – Марія Довгань

До онлайн-спілкування приєдналися 19 учасників.

  • 01
  • 02
  • DSC_0301
  • DSC_0302
  • DSC_0303
  • DSC_0304
  • DSC_0306
011 022 DSC_03013 DSC_03024 DSC_03035 DSC_03046 DSC_03067
carousel slider by WOWSlider.com v6.1

 


Comments are closed.