Онлайн-діалог «Стратегії розвитку бібліотек: моделі, ресурси, показники»

сем31 березня в РТЦ обласної книгозбірні для працівників бібліотек територіальних громад області організували обласний професійний онлайн-діалог «Стратегії розвитку бібліотек: моделі, ресурси, показники» за підсумками 2021 року.

Розпочала захід директорка ЧОУНБ ім. М. Івасюка Наталія Філяк, яка акцентувала увагу учасників на спроможності публічних бібліотек Чернівецької області в реаліях війни: національно-патріотичне виховання, волонтерство, робота з переселенцями.

Заступниця директора з питань наукової роботи Марія Довгань надала професійні рекомендації щодо трансформації бібліотек в сучасні центри розвитку громад, впровадження власних ініціатив, участі у різноманітних  проєктах, програмах,  які дають можливість поповнювати ресурси бібліотек. Також детально зупинилася на роботі бібліотек з вимушеними переселенцями, наданні ефективних інформаційних та соціальних послуг цим категоріям користувачів, враховуючи реалії військового стану.

Головна методистка науково-методичного відділу Алла Лупан проаналізувала зміни у структурі бібліотечної мережі області, інформатизації  та матеріально-технічному забезпеченні, персональному складі за 2021 рік за допомогою презентації.

Моніторинг основних показників діяльності бібліотек з аналізом та рекомендаціями щодо усунення помилок у звітних документах за 2021 рік  здійснила завідувачка науково-методичного відділу Тетяна Макарейчук.

Про можливості бібліотечних сервісів та інтернет-ресурсів розповіла завідувачка відділу інформаційних технологій та електронних ресурсів Галина Добровольська, акцентувавши увагу на застосунку «Дія».

Рекомендації щодо роботи з дітьми в умовах сьогодення надала завідувачка методично-бібліографічного відділу Чернівецької обласної бібліотеки для дітей Ніна Кадюк.

На завершення учасники поспілкувалися в режимі «питання – відповідь».

Модераторка заходу – Марія Довгань.

Технічне забезпечення та фото – завідувачка відділу інформаційних  та електронних ресурсів Галина Добровольська.

До професійного онлайн-діалогу приєдналося 35 учасників.

  • DSC_0107
  • DSC_0108
  • DSC_0110
  • DSC_0111
  • DSC_0112
DSC_01071 DSC_01082 DSC_01103 DSC_01114 DSC_01125
jquery slideshow by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню