OneBeat: Програма культурного обміну в США для музикантів

logo1До 14 лютого ви маєте змогу подати заявку для участі у програмі культурного обміну для музикантів OneBeat. Створення цієї новаторської програми було ініційовано Державним департаментом США. Програма відбудеться восени 2015 року у США і буде тривати протягом 28 днів. 25 молодих музикантів із 41 країни буде відібрано для участі у OneBeat.

 

Якщо вам від 19 до 35 років і ви завжди мріяли отримати музичний досвід в США, а також познайомитись і попрацювати з колегами з усього світу, ця інформація для вас.

 

Кандидати можуть мати, або не мати формальної музичної освіти, виконувати найрізноманітнішу музику, але найголовніше – вони мають бути прихильниками нового і відкритими до співпраці. Знання англійської мови обов’язкове.  Програма повністю безкоштовна для учасників.

 

Подати заявку можна тут: http://1beat.org/about/apply#apply

 

Якщо ви бажаєте отримувати більше інформації про програми обміну для студентів та спеціалістів, слідкуйте за оновленнями на сайті бібліотеки, звертайтеся до нас на ел. адресу chernivtsi.woa@gmail.com, телефонуйте за тел. 52-62-05 та, звісно ж, приходьте до бібліотеки у відділ документів іноземними мовами (центр «Вікно в Америку»)


Мобільне меню