Олексій Волков – маестро інтелектуального детективу

Волков_Олексій_Михайлович_-_1603835210 травня виповнюється 55 років майстру детективного жанру та поету-пісняру, члену Національної спілки письменників України, переможцю літературних конкурсів «Золотий бабай», «Коронація слова», лауреату премії «Золотий пістоль» – Олексію Михайловичу Волкову.

Лікар за професією і хірург за покликом душі (працює в Козівській центральній районній лікарні), написання книжок вважає своїм хобі. Почав писати ще в студентські роки, коли навчався в Тернопільському медичному інституті, а першими читачами рукописів були рідні та друзі.

    В доробку майстра 15 гостросюжетних романів, збірка оповідань та кіносценарій.  Пропонуємо вашій увазі книги письменника, які є у відділі абонемента нашої бібліотеки.

coverВолков, Олексій.
Емісар : роман / О. Волков. – К. : Нора-Друк, 2012. – 288 с. – (Морок). – 2000 прим.

Головний герой роману грає нав’язану йому роль загадкового емісара. Хитросплетіння сюжету маневрує на межі реального. Інтриги спецслужб, підступні пастки і карколомні викриття не завадять головному герою попри все йти до втілення мрії всього життя — зіграти роль у кіно за власним сценарієм.

a4e3dccb84f6bf5e9c9ee2b8592b9097Волков, Олексій.

 Виконавець : роман / О. Волков. – Київ : Зелений пес ; Київ : Джерела М, 2005. – 288 с. – (Золотий бабай. Трилер). – 1000 прим.

Він жив як усі – ходив на роботу, любив жінок, але хтось обрав його виконавцем своєї волі, і в одну мить все змінилося. Смертельна небезпека кидає його у вир пригод, і щоб не загинути, можливо, доведеться… Психологічний трилер не відпустить читача до останньої сторінки.

Всі, кого цікавить дізнатись більше перейдіть за посиланням http://read-ukrainian.blogspot.com/, а після карантину завітайте у відділ абонемента.


Мобільне меню