Огляд найновіших видань економічного профілю в рамках засідання гуртка «Еконавти»

eko8 квітня з метою популяризації читання фахової  літератури, в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Читаємо книги, що нас мотивують»,  головний бібліотекар відділу документів із економічних, технічних та природничих наук Тетяна Місько взяла участь у засіданні гуртка «Еконавти»  студентів Чернівецького коледжу економіки та дизайну. Вона представила дайджест літератури економічного профілю, яка нещодавно надійшла до  бібліотечного фонду відділу.

Мельник А.Т., методист, викладач економічних дисциплін, запропонувала до обговорення  видання  К. Крістенсена «Як ви будуєте своє життя?». Між студентами відбулася дискусія, в ході якої вони ділилися своїми ситуаційними прикладами, взятими з книги.

Тетяна Місько запропонувала членам гуртка «Еконавти» наступні видання:

 1. «Як упорядкувати справи: мистецтво продуктивності без стресу», де автор, мотиваційний спікер Д. Аллен, знайомить з простими методиками, спрямованими на підвищення ефективності організації власного життя.
 2. «SCRUM. Навчись робити вдвічі більше за менший час» – автор
  Д. Сазерленд демонструє новий спосіб спрощення життя та роботи за рахунок  підвищення власної продуктивності.
 3. «100 правил успішних людей», де автор Н. Камберленд без зайвих зарозумілих повчань пропонує ідеї та «маленькі вправи для великого успіху в житті».
 4. «Живи на всі сто. Як зробити свій день продуктивним» – автор
  К. Вебб своїми порадами допоможе усім, хто прагне відчувати себе комфортно на роботі і все виконувати вчасно.
 5. «Шлях до вершини. Наукові поради про те, як досягнути професіоналізму», де автори А. Ерікссон і Р. Пул переконують, що розвинути будь-які вміння може кожен.

Ці книги – надійні путівники на шляху до втілення своїх мрій.

 

 • IMG_2558
 • IMG_2559
 • IMG_2562
 • IMG_2563
 • IMG_2564
IMG_25581 IMG_25592 IMG_25623 IMG_25634 IMG_25645
slideshow html by WOWSlider.com v6.1

 

 


Мобільне меню