Обласний етап проекту «Школа успіху»

suЗ 2011 року Klitschko Foundation започаткував літній освітній проект “Школа успіху”. Для підлітків –  це унікальна можливість не тільки знайти однодумців, а й зробити перший вагомий крок на шляху до своєї мети. “Школа успіху” допомагає підліткам ознайомитися з прикладами роботи бізнесу, соціальних та комерційних проектів, щоб розвинути актуальні для XXI століття навички та зробити свідомий вибір майбутньої професії

З метою надихнути молодь бути активними у своєму регіоні і працювати над розвитком власних проектів 13-14 жовтня в інтернеті-центрі  відбувся обласний етап проекту «Школа успіху».

Захід організований  за сприяння управління молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з регіональним координатором Софією Король.

Валерія Чоловська з Миколаєва поділилась своєю історією успіху. Представниця товариства “Червоний хрест України” Наталія Вознюк  показала майстер-клас з надання першої медичної допомоги. Волонтерка з Корпусу Миру (м. Коломия) Ханна Курсі розповіла про табори, які допомагають в розвитку особистості.  Діана Пожар, телеведуча програми “Доброго ранку, Буковино!” ТРК “Буковина” провела майстер-клас з ораторського мистецтва. Представник Чернівецького осередку Федерації дебатів України Марина Величко пройшла з учасниками базовий курс з основ тайм-менеджменту. Софія Челнокова розповіла про віру в себе та саморозвиток, Тетяна Лебухорська провела тренінг «Проектний менеджмент», Юлія Ткачук –  «Піар і реклама», Яна Дерич –  «Профорієнтація».

Цікаві майстер-класи та лекції, екскурсія в медичну лабораторію «Сінево», руханки по вулиці Ольги Кобилянської не залишили байдужими жодного учасника проекту.

Волонтери: Баланюк Анастасія, Криштанович Анастасія, Сослюк Ганна, Репало Єлизавета, Завгородня Дарина, Рубленик Олександра.

Фото: Гродецька Карина.

 

  • DSC_0122
  • DSC_0137
  • DSC_0590
  • DSC_0856
  • DSC_8390
  • DSC_8436
DSC_01221 DSC_01372 DSC_05903 DSC_08564 DSC_83905 DSC_84366
bootstrap slider by WOWSlider.com v6.1