Обласна Школа директорів ЦБС

12 грудня на базі обласної книгозбірні відбулося заняття обласної  Школи  директорів  ЦБС за темою:   «Пріоритети та перспективи розвитку бібліотек області».   У заході  також  взяли участь заступники директорів  по роботі з дітьми та фахівці  публічних бібліотек ОТГ.

Про стратегію розвитку та реформування бібліотечної справи в Україні за матеріалами  конференції  Української бібліотечної асоціації розповіла  Наталія  Філяк,   директорка  ЧОУНБ ім. М.  Івасюка, голова Чернівецького обласного відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Про нові  функції  бібліотек і бібліотекарів  в період реформи децентралізації  вела мову Марія  Довгань,  заступниця директора з питань наукової  роботи  ЧОУНБ  ім. М. Івасюка.

Презентацію «Бібліотека – відкрита платформа для дітей у культурному житті  громади»  представила   Аліна Біла,   директорка Чернівецької обласної бібліотеки для дітей.

Консультацію щодо методичного забезпечення  процесів реформування публічних бібліотек області надала  завідувачка науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М. Івасюка Тетяна  Макарейчук.

Методичні поради «Бібліотечні послуги – запорука ефективної діяльності»  рекомендувала   Олена  Гімчинська, провідна бібліотекарка науково-методичного відділу ЧОУНБ  ім. М.Івасюка.

Учасники Школи долучилися до професійного обговорення вищезгаданих питань.

На завершення  були підбиті  підсумки роботи, визначені пріоритети та перспективи розвитку бібліотек області на майбутнє.

 


Мобільне меню