Обласна Школа директорів ЦБС

12 грудня на базі обласної книгозбірні відбулося заняття обласної  Школи  директорів  ЦБС за темою:   «Пріоритети та перспективи розвитку бібліотек області».   У заході  також  взяли участь заступники директорів  по роботі з дітьми та фахівці  публічних бібліотек ОТГ.

Про стратегію розвитку та реформування бібліотечної справи в Україні за матеріалами  конференції  Української бібліотечної асоціації розповіла  Наталія  Філяк,   директорка  ЧОУНБ ім. М.  Івасюка, голова Чернівецького обласного відділення ВГО «Українська бібліотечна асоціація».

Про нові  функції  бібліотек і бібліотекарів  в період реформи децентралізації  вела мову Марія  Довгань,  заступниця директора з питань наукової  роботи  ЧОУНБ  ім. М. Івасюка.

Презентацію «Бібліотека – відкрита платформа для дітей у культурному житті  громади»  представила   Аліна Біла,   директорка Чернівецької обласної бібліотеки для дітей.

Консультацію щодо методичного забезпечення  процесів реформування публічних бібліотек області надала  завідувачка науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М. Івасюка Тетяна  Макарейчук.

Методичні поради «Бібліотечні послуги – запорука ефективної діяльності»  рекомендувала   Олена  Гімчинська, провідна бібліотекарка науково-методичного відділу ЧОУНБ  ім. М.Івасюка.

Учасники Школи долучилися до професійного обговорення вищезгаданих питань.

На завершення  були підбиті  підсумки роботи, визначені пріоритети та перспективи розвитку бібліотек області на майбутнє.

 


Comments are closed.