Обласна конференція «Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Чернівецькій області»

mk13 вересня головна методистка науково-методичного відділу обласної книгозбірні Алла Лупан взяла участь в обласній конференції для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Чернівецької області «Освіта можливостей: нові горизонти професійної (професійно-технічної) освіти в Чернівецькій області» (секційне засідання бібліотекарів ЗП(ПТ)О), де висвітлила тему: «Бібліотека як соціально-комунікативний та інформаційний центр для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О».

У запропонованій презентації акцентувала увагу учасників на ресурсах публічних бібліотек Чернівецької області, традиційних та  інноваційних послугах для молодіжної аудиторії,  послугах на допомогу освітньому процесу, цифрової грамотності тощо. Також  охарактеризувала  нові форми роботи бібліотек для здобувачів освіти  ЗП(ПТ)О: бібліотечні онлайн-марафони,  аудіоподкасти, буктрейлери, відеопрезентації та інші.

Цікавою для слухачів була інформація щодо проєктної діяльності бібліотек.

Алла Лупан також розповіла про роботу бібліотек в період воєнного стану, зокрема актуалізацію бібліотечних фондів, волонтерську діяльність та роботу з переселенцями.

На завершення виступу поділилася планами на майбутнє щодо співпраці публічних бібліотечних установ та бібліотек закладів освіти ЗП(ПТ)О.

  • DSC_0002
  • DSC_0005
  • Буфер обмена01
DSC_00021 DSC_00052 Буфер обмена013
jquery slider by WOWSlider.com v6.1


Comments are closed.