«Оберігаючи видатні міста світу. Нотатки науковця»

116905825_601290237200839_4328898698690393254_n05 серпня в регіональному тренінговому центрі відбулася респект-зустріч з Біленковою Світланою Вікторівною, кандидатом мистецтвознавства, доцентом факультету архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури.

В рамках зустрічі відбулася презентація першої мультимедійної публічної лекції «Оберігаючи видатні міста світу. Нотатки науковця»  з циклу тематичних лекцій «Чернівці на тлі глобальних змін клімату та геополітичних процесів».

У презентації взяли участь: Наталія Хілько, головний архітектор м. Чернівці; викладачі учбових закладів, представники закладів культури нашого міста, студенти ЧНУ ім. Ю. Федьковича, громадські активісти, що цікавляться сучасними дизайном та реставраційними технологіями і європейським досвідом  збереження культурної спадщини (зокрема об’єктів ЮНЕСКО).

На завершення, відбувся діалог між лектором і присутніми.

Модератор заходу: Тамара Сендульська, завідувачка відділу документів із економічних, технічних та природничих наук.

У зв’язку з карантинними умовами кількість слухачів у бібліотеці була обмежена. Тому, одночасно в режимі онлайн відбулася пряма трансляція заходу,  до якої приєдналися усі бажаючі.


Comments are closed.