Книжка – глиба,
Книжка – міст,
Книжка – маяк.
Днями книжковий фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук поповнився непересічними, надзвичайно цікавими виданнями, яким варто надати особливе місце серед книг для цільової аудиторії професіоналів-інтелектуалів. Впевнені, що запропоновані нові надходження знаходитимуть свого вдячного читача ще не один рік.
Волш К. Ключові показники менеджменту. 100+ фінансових коефіцієнтів для ефективного управління компанією / Кіаран Волш ; пер. з англ. Ярослав Вішталюк, за наук. ред. Михайла Колісника. – 2-ге вид. – Київ : Наш Формат, 2024. – 432 с. : іл.
Це вичерпний посібник з використання ключових фінансових показників, які широко застосовують в управлінні сучасним бізнесом безвідносно до обсягу та сфери діяльності.
За допомогою цієї книги професійні фінансисти систематизують свої навички, а необізнані з цією галуззю управлінці опанують базові знання – від формування корпоративної звітності й ухвалення обґрунтованих рішень до ефективних переговорів із купівлі-продажу компанії та залучення інвестицій.
Завдяки легкій і зрозумілій подачі інформації ця книга – мастрід для викладачів і студентів економічних, управлінських спеціальностей та слухачів програм МВА.
Б`юкенен Б. Хакери і держави. Кібервійни як нові реалії сучасної геополітики / Бен Б`юкенен ; пер. з англ. Юлія Каздобіна. – Київ : Наш Формат, 2024. – 352 с.
Якщо вас цікавлять історія кібервійн та найвідоміші у світі хакери, технології
стратегічного шпіонажу і контррозвідки, механізми шифрування, вразливості систем безпеки та практичні навички протидії кіберзагрозам, тоді ця книга — джерело тих знань, яке ви так довго шукали.
Вірус StuxNet зламав комп’ютерні системи і стримав уряд Ірану від створення
ядерної бомби. Загадкове угруповання попри потужну охорону дістало арсенал хакерських інструментів Агентства національної безпеки США. Пам’ятні блекаути через злам української електромережі у 2015 та 2016 роках, принципи дії та поширення вірусу NotPetya, який завдав стільки шкоди. Все це стало можливим завдяки поширенню зброї хакінгу. Сьогодні держави і приватні компанії ведуть бої не тільки на землі, в морі та у повітрі. Кіберпростір, подібно до суднохідних шляхів у морях XVIII століття, став цілим всесвітом для жорстоких конфліктів військових, найманців і флібустьєрів з різних куточків світу.
Український іммігрант без знання англійської прибуває у США, де починає зі
звичайного озеленювача і нічного прибиральника. Уже за півтора року він започатковує власний бізнес, а ще за кілька років стає власником компанії з мільйонним обігом, у якій працює понад двісті людей. Утім, це не історія з хрестоматійним хепіендом: благословенна Америка, що надала герою можливість досягти захмарних вершин, в одну мить спустила його на грішну землю. Але, зрештою, зробила сильнішим.
Із цієї книжки читач отримає багато інсайтів про життя і роботу в США. На досвіді своєї сім’ї автор показує красу Нового світу, радість від перемог і звершень на шляху до здійснення «американської мрії». І водночас переосмислює її крихкість, жорстокість та «підводне каміння».
Всі запропоновані книги зберігаються у відкритому доступі відділу документів з економічних, технічних та природничих наук та чекають на свого читача за адресою: вул. О. Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).