Науково-практичний семінар «Методика індексування видань за національним еталоном УДК»

Продовжуючи роботу з впровадження Універсальної десяткової класифікації, Державна наукова установа «Книжкова палата України імені Івана Федорова» 19 грудня організувала проведення науково-практичного семінару для працівників бібліотек України за темою «Методика індексування видань за національним еталоном Універсальної десяткової класифікації». Згідно з планом семінару були надані методичні рекомендації щодо організації структури краєзнавчого каталогу, методичні рішення для актуальних і часто вживаних понять/тем, для яких немає прямих індексів у таблицях УДК, які розробили і озвучили працівники Книжкової палати України Муравйова Валентина Михайлівна, Солодовнік Вікторія Станіславівна, Діденко Анна Миколаївна.

Учасники семінару мали змогу поставити питання, які виникали під час перегляду презентацій, отримати роз’яснення з приводу формування того чи іншого класифікаційного індексу.

До обговорення приєдналися заступниця директора ЧОУНБ ім. М. Івасюка Марія Довгань  та працівники структурних підрозділів бібліотеки Раїса Повержук, Юлія Боганюк, Алла Лупан, які надалі будуть сприяти впровадженню нових змін і доповнень як в нашій установі, так і в інших бібліотечних закладах міста та області.

  • DSC_0030
  • DSC_0031
  • DSC_0034
DSC_00301 DSC_00312 DSC_00343
css image slider by WOWSlider.com v6.1

Технічне забезпечення-Олександр Кицюк.

Фото-Галина Добровольська.