Національний конкурс “Благодійна Україна” – 2017

1У травні 2017 року Асоціацією благодійників України оголошено старт шостого Національного конкурсу “Благодійна Україна – 2017”. Згідно з положенням Конкурсу, який діє з 2012 року, учасниками можуть бути благодійники, меценати та волонтери, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні у сферах благодійної діяльності у 2017 році. Збір заявок розпочато восени 2017 року.

Навесні 2018 року в столиці України будуть оголошені лауреати конкурсу та відбудеться церемонія нагородження переможців.

За результатами благодійної та волонтерської діяльності  2016 року у трійку кращих волонтерських колективів ввійшла ВО “Заставнівська волонтерська сотня” Чернівецької області. На початку березня цього року  у м. Заставні організовується Регіональний конкурс “Благодійна Буковина”.

12 січня 2018 року з метою залучення благодійних та волонтерських організацій до Регіонального конкурсу “Благодійна Буковина”  в обласній бібліотеці ім. М. Івасюка відбудеться прес-конференція для  представників ЗМІ.

Початок о 12.00 годині (за адресою: вул. О. Кобилянської, 47, (ІІ поверх)).

З деталями конкурсу можна ознайомитися на сайті  www.blagoukraine.org.