На крок ближче

МРІЯ 4У Міжнародний день людей з інвалідністю, що відзначається 4 грудня,  відділ зберігання та реставрації бібліотечних фондів Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Івасюка долучився до зустрічі з учасниками ГО Чернівецьке товариство людей з інвалідністю «Мрія». Для неймовірно теплої, щирої аудиторії «мрійників» завідувачка відділом Олена Рєпіна презентувала колекцію книг-мініатюр, що завжди викликають здивування і захоплення. Кожен присутній зміг обрати собі наосліп книжечку, що за розміром менша за долоню, а за змістом – розкриває цілий Всесвіт думки, зачаровує майстерністю поліграфічного мистецтва! «Кобзар» Тараса Шевченка, «Лісова пісня» Лесі Українки, поезії Шарля Бодлера, Павла Тичини, і навіть філософські трактати Фрідріха Ніцше та прислів’я і приказки народів світу, – всі ці дива уміщаються в одній коробці, але здатні наповнити по вінця людське серце.

Олена Мірчівна розповіла присутнім про нові книги, що надійшли в обласну книгозбірню і чекають своїх читачів: українських та іноземних авторів, титуловані найвищими нагородами,  сучасних письменників та класиків, різних жанрів від детектива до нон-фікшн, у чудовій якості із великим шрифтом тощо. Більшість книг надійшли від Українського інституту книги, чимало від видавництв Буковини, окремих авторів та дарувальників.

Діалог вдався, бо учасники заходу почали згадувати своїх улюблених письменників та твори, висловили бажання також стати читачами бібліотеки. Послуга «обмін книг на дому» активно діє в обласній книгозбірні, тож наша читацька аудиторія скоро поповниться новими користувачами!

З організаторкою зустрічі, головою товариства «Мрія», знаною громадською діячкою, волонтеркою пані Любов Свіріденко говорили про доступність приміщень обласної бібліотеки для маломобільних груп населення. Гарна новина полягає в тому, що керівництво бібліотеки працює в цьому напрямку і вже незабаром зможе приймати відвідувачів з особливими потребами.

Організатори зустрічі вкотре переконалися, що слово знаходить шлях до серця, книга запалює посмішку на обличчі, бібліотека слугує надійною платформою для комунікацій!

Запрошуємо до книгозбірні ознайомитися із новими надходженнями, долучитися до презентацій та тематичних заходів.

  • МРІЯ 1
  • МРІЯ 2
  • МРІЯ 3
  • МРІЯ 4
МРІЯ 11 МРІЯ 22 МРІЯ 33 МРІЯ 44
responsive slider jquery by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню