Ми дужі, коли разом, згуртовані у спільність словом

изображение_viber_2022-12-08_15-21-00-134Бібліотечний фонд відділу документів з економічних, технічних та природничих наук поповнився щедрим дарунком – документально-художнім краєзнавчим виданням Бориса Кириченко «Бастіон філософії Глігора: любові золотий колос», яке побачило світ у чернівецькому видавництві «Друк Арт».

 

«Ви маєте нагоду пізнати найсовіснішу людину,

ту, у якої руки виросли з могутніх плечей, а не з язика,

зі справ, які випередили і навіть поставили в оборону

свого виваженого слова зроблену справу.

Такі люди серед нас є. І з такими, як вони, є і ми!»

Борис Кириченко

 

Кириченко, Борис. Бастіон філософії Глігора: любові колос золотий : [про Степана Глігора] / Борис Кириченко. – Чернівці : Друк Арт, 2022. – 136 с. : (88 с. : текст + 48 с. : фотовкладки).

 У книзі розповідається про відомого на Буковині і всій Україні, а також за її межами знаного господарника з понад 65-річним досвідом виробничої роботи, нині керівника агровиробничого підприємства Степана Савовича Глігора. В одній особі він – і зразковий господар, і розважливий політик, і авторитет від народу, незмінний учитель життя.

Живімо ж своє життя по Глігору! Доброта, Любов і Мораль ростуть і квітнуть там, де працею створюється благо. Ці якості проростають із священної землі. Це зрозуміло і прийнятно тим, хто землю обіймає руками, а не словами. Від традицій роду, віри і довіри.

Хочете знати більше? Тоді Вам до нашої книгозбірні за адресою: м. Чернівці, вул. Ольги Кобилянської, 47 (ІІІ поверх).


Мобільне меню