Музично-озвучена книжкова експозиція «Піснею торкаючись душі»

BP8Nl1RqJv84 березня – день народження українського композитора, поета, музиканта, Героя України Володимира Івасюка.

Володимир Івасюк – творець  нової української естради. За своє коротке життя написав 107 пісень, 53 інструментальних творів, створив музику до кількох спектаклів.

Одні не сприймали його творчість, другі заздрили його славі, третіх дратувала незалежність цього митця в судженнях та поведінці, багатьох обурював той глибокий національний дух, притаманний його пісням.

Окрім цього, він – професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні, був і неординарним живописцем.

Володимир Івасюк, без перебільшення, став пісенним символом не лише Буковини – він прославив всю Україну. Найвідоміші пісні: «Відлітали журавлі», «Я піду в далекі гори», «Червона рута», «Водограй», «Пісня буде поміж нас».

Пройшли вже десятки років, як Володимир Івасюк покинув цей світ. Але з нами залишились його пісні, своїм талантом він зробив їх навічно сучасними. Таланти не вмирають – вони живуть в піснях.

З нагоди дня народження  композитора  відділ мистецтв підготував музично-озвучену книжкову експозицію «Піснею торкаючись душі».

Запрошуємо всіх охочих до ознайомлення (ІІІ поверх, відділ мистецтв).

 

BP8Nl1RqJv8