«Міста на мапі літературного слова» – відеоподорож сторінками книг

Літо… Наближається пора  довгоочікуваних відпусток, пора відпочинку та мандрів.  На жаль, не завжди є можливість побувати за кордоном. Але крок до мрії варто зробити.

Відділ абонемента пропонує користувачам бібліотеки відеоподорож  сторінками книг  «Міста на мапі літературного слова». Помандруємо разом Європою, Азією, Америкою.

Українські та зарубіжні письменники описують події, що відбуваються в окремих містах різних епох. В сюжетах вдало сплелися сучасність і минуле, традиційність і особливість. Обирайте на свій смак: вільний Амстердам, таємничий Бейрут чи затишний Бухарест. А може вас зацікавить шляхетна Варшава, яскрава Венеція, поважний Відень чи дивний Лісабон. А як щодо елегантного Лондону, натхненного Любліну, авантюрного Монте-Карло або темпераментного Неаполя? Вам відкриють двері контрастний Нью-Йорк, романтичний Париж, захоплюючий Пекін і вишукана Прага. Не забули ми і про вічний Рим, блискучий Сінгапур, загадковий Стамбул, надійний Стокгольм та футуристичне Токіо.

Міста, в яких не завжди легко, але кожен зможе знайти щось своє. Поєднайте приємне з корисним. Прочитайте книгу, яка, можливо, спонукатиме побувати в місті вашої мрії.