Методична година щодо проведення обласного онлайн-конкурсу «Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!»

16 травня на базі РТЦ ЧОУНБ ім. М. Івасюка в онлайн-режимі  відбулася методична година щодо проведення обласного онлайн-конкурсу публічних бібліотек Чернівецької області  на кращий бібліотечний захід з промоції книги і читання «Читаймо! Вчимось! Перемагаймо!».

Розпочала захід заступниця директорки з питань наукової роботи обласної книгозбірні Марія Довгань, яка наголосила на важливості промоції книги і читання у непростий для України час, звернула увагу учасників на Telegram-канали  з популяризації читання: «Бібліотечна країна», «Кава з Мудрим», «Бібліотекарі закладів освіти України»,  «Maksimovych Library» та ін.

Завідувачка науково-методичного відділу Тетяна Макарейчук ознайомила учасників з положенням про обласний конкурс, ініційований обласною науковою бібліотекою та ЧОВ ВГО УБА. Детально зупинилася на  умовах, завданнях та термінах проведення.

Методичні рекомендації по підготовці конкурсних матеріалів надала головна методистка науково-методичного відділу Алла Лупан. Вона окреслила пріоритети Стратегії розвитку читання на період до 2032 року «Читання як життєва стратегія», Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання і запропонувала бібліотекарям низку креативних заходів з промоції книги і читання.

До заходу приєдналися 45 учасників.

Технічне забезпечення Олександра Кицюка.

Фото Марії Катюхи.

  • 2
  • 1
21 12
responsive slideshow by WOWSlider.com v6.1