Майстерня радості «Різдвяний янгол» (арт-студія «СТІБok – ми зшиваємо країну»)

IMG_20221209_171727Захід проведено в рамках проєкту «НЕ сам на сам», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

9 грудня учасники арт-студія «СТІБok – ми зшиваємо країну» створювали типово українську новорічну прикрасу – різдвяного янгола. Старша наукова співробітниця Чернівецького обласного краєзнавчого музею Тетяна Никирса розповіла юним користувачам філії обслуговування юнацтва та нашим гостям з усіх куточків України про традиційні різдвяні прикраси українців, які створюються з натуральних матеріалів: дідуха та різдвяного янгола. Дідух  – символ урожаю, добробуту, безсмертного предка,  оберега роду, а янголи – охоронці сім’ї. Обидві прикраси створюються з  соломи останнього урожаю.

Тетяна Никирса та майстриня народної творчості Галина Михайлишина познайомили дітей та підлітків з технологією, яка дозволяє зробити солому гнучкою та придатною для плетіння.  Під керівництвом майстринь студійці створили фігурки різдвяних янголів із соломи, в яких вклали  любов до своєї сім’ї і рідного дому.

Детальніше – https://cutt.ly/q0i4wps


Мобільне меню