Лютневе засідання клубу «Дебют–Читання»

Деменчук _nЛютневе засідання клубу «Дебют–Читання» нагадувало нинішню кліматичну весну, як за атмосферою спілкування, так і за тематикою пропонованих творів. Ліричні мотиви про весну, кохання, інші високі моральні цінності звучали в поезії та прозі. Поезія від професійних художників, військових, економістів в кількості від 2 до 4 творів. Не залишилися поза увагою мотиви недалеких минулих свят: Дня закоханих та Дня стоматолога в ліричних та гумористичних віршах і піснях у виконанні Тетяни Боріної, Раїси Рязанової, Ігоря Деменчука. Цікавими поезіями своєрідних циклів «Надписи до фото» та «Чернівці» поділилася Лариса Хомич. Майже спільною для всіх присутніх стала тема творчості для дітей, тон якій задав Аркадій Томулець та підхопила Тетяна Боріна. Вперше слухали вірші нового учасника Костянтина Хрикова , військового за освітою, нині працівника сфери зв’язку.

Новою новелою «Вечір над Прутом» продовжила тему про рідне місто Жанна Одинська, в минулому теледиктор.

Ігор Деменчук запропонував дебютне виконання пісні на слова чернівецького автора В.Стребєжева «Лавинник», яку схвально оцінили присутні .

Приємним сюрпризом для всіх став візит Віктора Мандзюка, художника з Чехії, уродженця Чернівців, який уже був гостем нашого клубу минулого року. Поезія Віктора , пронизана ностальгією за Буковиною, рідними не залишила нікого байдужим. Та не лише мінорні ноти притаманні поезії Віктора: ми слухали і ліричне «Богемське літо», і гумористичне «У сусідньому селі».

 

  • Боріна _n
  • Деменчук _n
  • зал _n
  • Мандз _n
  • Рязанова _n
  • Хомич _n
  • Хриков _n
Боріна _n1 Деменчук _n2 зал _n3 Мандз _n4 Рязанова _n5 Хомич _n6 Хриков _n7
Slider Javascript by WOWSlider.com v5.0

 


Comments are closed.