Літературна Європа

В рамках святкування Днів Європи в Чернівцях пропонуємо онлайн виставку творів сучасних європейських письменників.

114438433_images_17730813715Бойн, Джон. Хлопчик у смугастій піжамі : [роман] / Д. Бойн ; пер. з англ. В. Шовкуна. – Львiв : Вид-во Старого Лева, 2017. – 192 с. – Парал. тит. арк. англ. мовою. – 3000 прим.

Роман, написаний сучасним ірландським письменником,  вперше був опублікований 2006 року. Книжку одразу ж номінували на кілька десятків літературних премій. Твір було перекладено більш ніж 50-ма мовами світу і продано понад 9 млн. примірників.

Дев’ятирічний Бруно разом із сім’єю переїжджає зі свого комфортабельного будинку в Берліні до нового дому у загадковому місці Геть-Звідси, де його батька призначають комендантом концтабору. Випадково він знайомиться з єврейським хлопчиком Шмулем, маленьким в’язнем. Між ними зароджується справжня дружба, яку, однак, розділяє колючий дріт. До чого можуть призвести різні погляди на світ, дивна логіка дорослих, а також сила долі й божевілля випадку? Про це і навіть більше розповідає ця дивовижна книжка.

394896Бегбедер,  Фредерик. Уна і Селінджер  : [роман] / Ф. Бегбедер ; пер. з фр. Л. Кононович. – Kиїв : KM Publishing, 2015. – 320 с. : іл. – 4000 прим.

Фредерик  Бегбедер – один з найцікавіших сучасних письменників Франції. Перед вами незвичайно захоплива історія кохання молодих людей: славнозвісного автора Дж. Д. Селінджера, який став відомим завдяки своєму ”Ловцю у житті” та дочки драматурга з Америки Юджина О`Ніла – Уни, що в майбутньому стане відомою, як леді Чаплін. Коротка історія юнацького кохання під променистим, сяючим пером Бегбедера переростає на масштабну, історію всього життя, де дивовижним чином змішуються несумісні речі – радість з розчаруванням, алкоголь, біль та війна

Всі, кого цікавить дізнатись більше перейдіть за посиланням http://read-ukrainian.blogspot.com/, а після карантину завітайте у відділ абонемента.


Мобільне меню