«Квітка папороті як символ ведичних знань мультимитця Фредеріка Кіслера»

DSC_00299  грудня  у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулася респект – зустріч з Біленковою Світланою Вікторівною, кандидаткою мистецтвознавства, доценткою Київського національного університету будівництва і архітектури, яка продовжила знайомство чернівчан – користувачів Чернівецької обласної книгозбірні з культурно-мистецьким проектом «Оберігаючи видатні міста світу».

В рамках цієї зустрічі вона презентувала мультимедійну  публічну лекцію присвячену 130-тій  річниці від дня народження і 55-тій річниці від дня смерті Фредерика Кіслера –  геніального  чернівчанина, всесвітньо відомого архітектора, художника, візіонера «Квітка папороті як символ ведичних знань мультимитця Фредеріка Кіслера».

Також бібліотека отримала в дарунок від науковиці Світлани Вікторівни Біленкової дві рідкісні книги, що тісно пов’язані з нашим унікальним містом Чернівці:

  1. Friedrich Kiesler. Architekt. Kunstler/ Visionar.
  2. At home or abroad?

Дирекція бібліотеки щиро дякує Світлані Вікторівні Біленковій за  довготривале культурно-просвітницьке партнерство і надзвичайно корисні книжкові дарунки.

Презентації  можна переглянути –   Презентація книги At home or abroad та «Квітка папороті як символ ведичних знань мультимитця Фредеріка Кіслера»


Мобільне меню