Крим. Нескорені

26 лютого в Україні відзначається День спротиву російській окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Саме цього дня у 2014 році на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим в Сімферополі тисячі кримських татар і українців вийшли на мітинг, щоб не допустити російської окупації Автономної республіки Крим. Організатором акції був лідер Меджлісу Рефат Чубаров. Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні російські військові формування. А на початку березня українська Держприкордонслужба повідомила про кількасот кримських татар, які виїхали на територію материкової України.

26 лютого 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським підписано Указ № 58/2020 про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

З метою вшанування мужності та героїзму жителів півострова у відділі обслуговування користувачів організовано книжкову виставку «Крим. Нескорені», на якій представлено документи із фондів ЧОУНБ ім. Михайла Івасюка. Для пошуку інших видань радимо скористатися електронними ресурсами бібліотеки та традиційними картковими каталогами.

Експозиція триватиме до 1 березня у читальному залі за адресою: вул. Вірменська, 14.


Мобільне меню