Круглий стіл «Заклади культури в умовах децентралізації» (на базі Вижницької ЦРБ)

ksvyzh26 жовтня на базі Вижницької центральної районної бібліотеки відбувся круглий стіл «Заклади культури в умовах децентралізації».

Спікери заходу висвітлили наступні проблемні питання: «Процеси децентралізації в області» (Ігор Баб’юк, консультант з питань місцевого економічного розвитку регіонального відділення Асоціації міст України); «Проведення правової інформаційної кампанії в ОТГ» (Ольга Чепель, експерт з правових питань регіонального відділення Асоціації міст України); «Бібліотеки в умовах децентралізації» (Марія Довгань, заступник директора з питань наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка)

В обговоренні взяли участь: начальник відділу культури Наталія Додяк; представник центру безоплатної правової допомоги Олександр Пилип’юк; заступник голови Вижницької ОТГ Сергій Колотило; представник міжнародної організації IREX Любов Квасюк; директор Вижницької центральної районної бібліотеки Валентина Білак; депутат Вижницької ОТГ Роман Ярема.

На засіданні круглого столу розглядалися питання щодо роботи закладів культури, в тому числі бібліотек, в умовах ОТГ, а також використання ресурсної бази бібліотек; надання нових соціальних, правових послуг; участь в проектній діяльності для розвитку громад; створення інформаційно-ресурсних центрів на базі бібліотек; впровадження нових інноваційних заходів; проведення громадських слухань в ОТГ.

Головна теза засідання – заклади культури, в т. ч. і бібліотеки, не потрібно оптимізовувати, скорочувати робочі місця, а, навпаки, розвивати їх.

У засіданні круглого столу взяли участь представники влади, ОТГ, громадські організації, працівники клубних та бібліотечних закладів, ЗМІ.

Модератор заходу – начальник відділу культури РДА Наталія Додяк.

 

  • WP_20171026_002
  • WP_20171026_006
  • WP_20171026_009
WP_20171026_0021 WP_20171026_0062 WP_20171026_0093
bootstrap image slider by WOWSlider.com v6.1