Круглий стіл «Бібліотека відкрита для змін»

w18 березня на базі регіонального тренінгового центру обласної книгозбірні в режимі онлайн відбувся круглий стіл «Бібліотека відкрита для змін».

У заході взяли участь: Ігор Баб’юк, заступник голови Чернівецької громадської організації «Комітет виборців України», який зауважив, що бібліотека повинна бути комунікаційним майданчиком між владою і громадою; про участь в конкурсах на підтримку місцевих ініціатив, соціальних та молодіжних проєктів, проведення публічних заходів в бібліотеках;

Ольга Чепель, кандидатка юридичних наук, викладачка ЧНУ ім. Ю. Федьковича, консультантка Чернівецького відділення Асоціації міст України та громадської організації «Комітет виборців України», яка  виступила з презентацією «Правове регулювання бібліотек в умовах нового адміністративного устрою» та надала консультації щодо дистанційної роботи в умовах карантину та соціальний захист бібліотекарів;

Марія Довгань, заступниця директора з наукової роботи ЧОУНБ ім. М. Івасюка та заступниця голови ЧОВ ВГО «УБА», котра розповіла про активну участь бібліотек в соціальному і культурному житті громад, встановлення діалогу між бібліотекою та користувачами, спілкування з користувачами в соціальних мережах, участь бібліотек в проєктній діяльності, надання якісних бібліотечних послуг мешканцям громад.

Учасники консультувалися в режимі «запитання-відповідь».

Організаторами заходу виступили: Чернівецьке обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація», обласна громадська організація «Комітет виборців України» та регіональне відділення Асоціації міст України.

Модератор – Марія Довгань.

У круглому столі взяли участь 39 учасників: представники культури, освіти, молоді та спорту, бібліотечні працівники об’єднаних територіальних громад області.

Технічне забезпечення заходу – відділ інформаційних технологій та електронних ресурсів.

 

  • DSC_0124
  • 1
  • 2
  • DSC_0125
DSC_01241 12 23 DSC_01254
jquery carousel by WOWSlider.com v6.1