Кожна людина – неповторна

на головну день людей з інвалідністю3 грудня Генеральною Асамблеєю ООН встановлено Міжнародний день людей з інвалідністю.

Історія його виникнення починалася у 80-х роках минулого сторіччя, коли Організація Об’єднаних Націй оголосила 1983–1992 роки десятиліттям інвалідів. У цей період проводилися роботи з метою розробки заходів, спрямованих на поліпшення становища інвалідів і забезпечення їм рівних можливостей для подальшого життя в суспільстві. Створена програма дій була підписана 3 грудня 1992 року. Саме цей день Генеральна Асамблея проголосила Міжнародним днем інвалідів і закликала держави проводити подальшу інтеграцію осіб із інвалідністю в життя суспільства.

Міжнародний день людей з інвалідністю не є святом, а покликаний привернути увагу до їх проблем, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які отримує від участі людей даної категорії в політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з інвалідністю.

Пропонуємо всім до перегляду соціальний ролик «Цінуй і ділися» до Міжнародного дня людей з інвалідністю.

Посилання: https://www.youtube.com/watch?v=J0fDKc3qk4U


Comments are closed.