«Книжковий Дізнайко, або Як полюбити сімейне читання»

Аксіома: читання збагачує дитячу уяву та словниковий запас. А ще – з’являється зацікавленість, яка стимулює у дитини бажання вчитися, пізнавати світ, нові науки, відкривати для себе щось нове.

Батькам варто не забувати, що читання розвиває пам’ять і творчі здібності. Намагаючись зрозуміти історію книги, діти «зберігають» у своєму мозку багато даних. Водночас у них прокидається фантазія, і тоді їм хочеться творити… або бути схожим на книжкового героя.

Достатня кількість книг для  сімейного читання з різних галузей наук зберігається у фондах відділу документів з економічних, технічних та природничих наук. Чомучки і Дізнайки разом із батьками знайдуть тут цікаві сучасні видання, представлені на книжково-ілюстративній викладці «Книжковий Дізнайко,  або Як полюбити сімейне читання», яка розгорнута для всіх користувачів книгозбірні з 26 лютого до 7 березня ц. р. Зокрема:  різноманітні науково-популярні розповіді для дітей із серії «Круті знання для пізнання», яскраві комікси, чудово проілюстровані атласи, книжки-ігри з інтерактивними елементами, адаптовані книги з основ програмування, що занурюють у цікавий і захоплюючий світ створення комп’ютерних програм,  а ще, безумовно, енциклопедичні видання про домашніх улюбленців та світ флористики.

Хутчіш дізнавайтеся відповіді на всі найцікавіші запитання і довідайтеся про таємниці, якими поділяться з вами найкрутіші у світі автори!


Мобільне меню