Книжково-ілюстративна викладка «Виноград і вино – сага про смак і не тільки… Порадник виноградаря – профі»

изображение_viber_2020-11-06_15-10-27До Дня виноградаря і винороба, який цьогоріч відзначається в Україні на державному рівні, відділ документів з економічних, технічних та природничих наук пропонує переглянути тематичну книжково-ілюстративну викладку «Виноград і вино – сага про смак і не тільки… Порадник виноградаря – профі», що складається з розмаїття друкованих видань, які зберігаються у бібліотечному фонді нашої книгозбірні.

Виставка складається з двох розділів:

  1. Порадник виноградаря: як досягти високих врожаїв без помилок.
  2. Виноробство: тонкощі смаку для гурмана.

Серед тематичних видань – енциклопедичні, довідкові, наукові, науково-популярні, учбові, навчальні книги та журнальні статті.

Викладка розрахована на широке коло користувачів, а саме: виноградарів-початківців, виноробів-аматорів, сомільє, шанувальників виноградних вин. Вона дасть важливі орієнтири для навколосвітньої подорожі в пошуках не лише насолоди смаку, але й розуміння географічно та культурно обумовлених особливостей різних сортів винограду і вин. А якщо у ваші плани входить зайнятися виноградарством вперше і зробити виноробство своїм хобі, то радимо приєднатися до ГО «Виноградарі та винороби-аматори Буковини», що є нашими партнерами, які систематично збираються у стінах нашої бібліотеки вже не один рік та щорічно проводять дегустацію молодих вин, виготовлених власноруч.

 

изображение_viber_2020-11-06_15-10-27