Книжково-ілюстративна виставка «Зимові свята у Вашій родині – традиції гостинності»

zymsvЗ 26 грудня 2017 р. по 15 січня 2018 р.  у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розгорнута святкова книжково-ілюстративна виставка «Зимові свята у Вашій родині – традиції гостинності», на якій представлено понад півсотні тематичних друкованих видань.

Кожному читачеві до смаку прийдуться запропоновані видання за темами: облаштування святкового інтер’єру оселі: сучасні дизайнерські рішення та новітні матеріали декору; меню святкового столу: традиційні українські страви в поєднанні з кулінарними шедеврами народів європейських країн; модні світові тенденції святкового гардеробу для всієї родини; новорічні подарунки на всі смаки: власноруч і не тільки…

Хай буде затишним і наповненим добром Ваш дім. Хай збуваються мрії всіх і кожного у Новорічну та Різдвяну ночі. Магія миру, добра і любові хай панує між вашими рідними, близькими та друзями, надихає на добрі вчинки, милосердя і наповнює ними серця.

Ми, бібліотекарі, завжди раді бути корисними Вам і Вашим друзям. Об’єднуємося навколо книги і все у нас обов’язково вдасться.

 

zymsv

 

 


Мобільне меню