Книжково-ілюстративна виставка «Великдень: паска – королева святкового столу»

P4250003 - копия26 квітня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулося відкриття розгорнутої книжково-ілюстративної виставки «Великдень: паска – королева святкового столу».

Воскресіння Христове – одне із найбільших християнських свят, яке символізує перемогу Божого Сина над смертю та сповнює серця невимовною радістю і піднесенням.

Чим та як зустрічати це свято? Наші предки добре знали відповідь на це запитання, а також розуміли символіку кожної пасхальної страви.

На виставці представлено народні традиції святкувань Великодня, зокрема, чин благословення смачної паски і, звичайно, більше 30 різноманітних рецептів її приготування.

Паска – найважливіша з усіх великодніх страв. Це хліб, що символізує Христа то його Воскресіння. У Євангелії зустрічається декілька згадок про Христа як «Хліб живий, що з неба зійшов». Назва паски містить в собі всю містерію Тайної вечері, жертви Страсної п’ятниці та Світлого Воскресіння – нового переходу, нової Пасхи.

На великодньому столі паска посідає центральне місце і до кінця Світлого тижня вона залишається духмяною та чудово смакує.

На відкритті книжково-ілюстративної виставки були присутні викладачі, студенти – майбутні кондитери Чернівецького вищого комерційного училища КНТЕУ, які ознайомилися з представленою літературою  (навчальними посібниками, популярними кулінарними виданнями та журналами) із фондів відділу документів з економічних, технічних та природничих наук ЧОУНБ ім. М. Івасюка. Коментар експозиції провела  Сендульська Т. В., завідувачка відділу.

Виставка діятиме з 26 квітня по 5 травня 2016 р.

  • P4250003
  • P4250006
P42500031 P42500062
html slider by WOWSlider.com v6.1


Мобільне меню