Книжково-ілюстративна виставка-профі «Маршрут гурмана. Спеціальна пропозиція – шоколад»

DSC_0001З  11  по 25 липня  у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук до Всесвітнього дня шоколаду розгорнута книжково-ілюстративна виставка-профі  «Маршрут  гурмана.  Спеціальна пропозиція – шоколад».

Шоколад – джерело вічного щастя і символ неземної насолоди, предмет загального обожнювання та інструмент зваби… Такий різний,  але незмінно смачний дорогоцінний подарунок всьому людству.

Вчені багатьох країн донині продовжують досліджувати корисні властивості шоколаду. Цинк, магній, мідь, залізо, що містяться в цьому продукті – відмінний аргумент, щоб не забувати про нього.  Шоколад не тільки заряджає бадьорістю й покращує настрій, але й рятує від інфаркту та інсульту. А для поліпшенні тонусу шкіри в спа-салонах застосовують шоколадні обгортання.

Сьогодні шоколад – це смачний ароматний напій, привабливі плитки та важливе доповнення до різних десертів. Він найрізноманітніший: гіркий, чорний, темний і світлий, молочний, білий та навіть зелений. Крім стандартних наповнювачів – горіхів, родзинок, лікерів,  йогуртів – можна себе побалувати екзотичним шоколадом, наприклад, з верблюжого молока чи з абсентом, або зі смаком чорних трюфелів.

Ви куштували «Велуте з цвітної капусти з білим шоколадом», чи може вам більше до смаку «Шоколадні вареники» або «Тарт з шоколадним ганашем»?  Рецепти цих смаколиків є на сторінках модних кулінарних журналів «Saveurs»,  «Гасторономъ», «Сучасна кухня». Пропонуємо також звернути увагу на книги по кулінарії, де зібрані рецепти смачних шоколадних страв.

Запропонована  виставка розрахована на широке коло читачів, що бажають написати свою шоколадну історію! Запрошуємо до перегляду.

 

DSC_0001

 

 


Мобільне меню